Benimar

Home 9 Kampery 9 Benimar

Co znajdziesz na tej stronie?

Na tej stronie zapoznasz się z naszą pełną ofertą kamperów marki Benimar. Poniżej znajdziesz listę aktualnie produkowanych modeli kamperów. Kliknij na zdjęcie lub przycisk przy danym modelu, aby przenieść się do poświęconej mu podstrony. Znajdziesz tam jego zdjęcia, pełną specyfikację, a także warianty układów wnętrz. Jeśli chcesz zobaczyć aktualnie sprzedawane przez nas modele przejdź do strony Nowe i używane kampery na sprzedaż.

Autoryzowany dealer marki

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Benimar w Polsce. Oferujemy nowe kampery Benimar na sprzedaż, pełny serwis gwarancyjny, oryginalne części zamienne, a także doposażenie w akcesoria kempingowe. Jeśli nie znajdziesz tu tego czego szukasz nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić, aby przedstawić nam swoje indywidualne potrzeby.

Benimar Amphitryon

integra

Zdjęcie integry Benimar Amphitryon

Amphitryon to integra, zapewniająca najwyższą jakość podróżowania i oferująca najwyższy poziom komfortu. Zintegrowany typ zabudowy oferuje przestronne wnętrze, nowoczesne rozwiązania i estetyczne wykończenie. Równie ważne są elementy wyposażenia podwozia tj. aluminiowe felgi, systemy bezpieczeństwa czy nowa deska rozdzielcza. Ze względu na swoje atuty po tę integrę chętnie siegają doświadczeni caravaningowcy poszukujący luksusu. Gościnny Amphitryon nada każdej wycieczce elegancji i rozpieści swoich pasażerów, zapewniając niezapomniane wrażenia!

Układ wnętrza kampera Benimar Amphitryon 940

Amphitryon 940

Układ wnętrza kampera Benimar Amphitryon 967

Amphitryon 967

Układ wnętrza kampera Benimar Amphitryon 998

Amphitryon 998

Benimar Mileo

półintegra

Zdjęcie półintegry Benimar Mileo

Częściowo zintegrowana zabudowa, skrywająca we wnętrzu komfort godny integry. Mileo zachwyca harmonijną stylistyką, a w standardzie zawiera wyposażenie, które dla innych modeli bywa zaledwie opcjonalne. Dodatkowo, na dozbrojenie swojego wymarzonego kampera pozwala szeroki wachlarz wyposażenia opcjonalnego. Można tu wymienić na przykład ekskluzywny pakiet Northautokapp lub nowoczesny pakiet TECNO. Wspomniany szereg udogodnień i solidna jakość wykonania czynią Mileo idealną półintegrą dla wymagających podróżników.

Układ wnętrza kampera Benimar Mileo 261

Mileo 261

Układ wnętrza kampera Benimar Mileo 263

Mileo 263

Układ wnętrza kampera Benimar Mileo 268

Mileo 268

Układ wnętrza kampera Benimar Mileo 297

Mileo 297

Benimar Sport

alkowa

Zdjęcie alkowy Benimar Sport

Prawdziwie rodzinny model zapewniający miejsca do spania dla grupy nawet powyżej 5 osób. Jednocześnie nie ustępuje innym kamperom pod względem komfortu, zaskakując dużą przestrzenią, nowoczesną stylistyką oraz bogatym wyposażeniem standardowym. Charakterystyczna dla kampera alkowa skrywa w sobie wygodne łóżko dla dwóch osób, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. W konsekwencji obecności alkowy podnosi się też wysokość pokoju dziennego, skutkując większym komfortem. Nasza alkowa Sport jest dostępna na podwoziu Fiat Ducato oraz Ford Transit.

Układ wnętrza kampera Benimar Sport 340 UP

Sport 340 UP

Układ wnętrza kampera Benimar Sport 323

Sport 323

Układ wnętrza kampera Benimar Sport 363

Sport 363

Benimar Tessoro

półintegra

Zdjęcie półintegry Benimar Tessoro

Półintegra oferująca obszerny wachlarz różnorodnych układów wnętrz oraz najlepszy stosunek jakości do ceny. Jest to jeden z dwóch kamperów z kolekcji zbudowanych na popularnym podwoziu Ford Transit. Jak wszystkie częściowo zintegrowane samochody kempingowe w gamie Benimar posiada w standardzie elektrycznie opuszczane łóżko, dzięki czemu baza każdego kampera jest co najmniej dla 4 osób. Pełen niespodzianek i odważnych decyzji konstrukcyjnych Tessoro pozostaje jednym z najpopularniejszych modeli marki Benimar.

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 440 UP

Tessoro 440 UP

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 463 UP

Tessoro 463 UP

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 495 UP

Tessoro 495 UP

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 442

Tessoro 442

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 463

Tessoro 463

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 468

Tessoro 468

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 481

Tessoro 481

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 483

Tessoro 483

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 488

Tessoro 488

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 496

Tessoro 496

Układ wnętrza kampera Benimar Tessoro 497

Tessoro 497

Benimar Benivan

kamper van

Zdjęcie campervana Benimar Benivan

Niewielki Benivan to jedyny camper van w kolekcji Benimar, ale zarazem idealny kompan dla ceniących sobie mobilność oraz funkcjonalność. Do najciekawszych rozwiązań należą różnorodne warianty sypialni oferujące łóżka małżeńskie i pojedyncze, a nawet piętrowe zapewniające aż 4 miejsca do spania! Na początkujących czeka specjalna seria modeli UP, fabrycznie doposażonych w pakiet „Ready to Go” zawierający markizę, panel solarny i bagażnik rowerowy. Ze względu na kompaktowe wymiary, jakość wykończenia wnętrza i konkurencyjną cenę Benivan spotyka się z coraz większym entuzjazmem klientów!

Układ wnętrza camper vana Benimar Benivan 100 UP

Benivan 100 UP

Układ wnętrza camper vana Benimar Benivan 120 UP

Benivan 120 UP

Układ wnętrza camper vana Benimar Benivan 160 UP

Benivan 160 UP

Układ wnętrza camper vana Benimar Benivan 100

Benivan 100

Układ wnętrza camper vana Benimar Benivan 120

Benivan 120

Układ wnętrza camper vana Benimar Benivan 144

Benivan 144

Układ wnętrza camper vana Benimar Benivan 160

Benivan 160

Układ wnętrza camper vana Benimar Benivan 190

Benivan 190