Bravia

Home 9 Kampery 9 Bravia

Co znajdziesz na tej stronie?

Poniżej znajdziesz listę aktualnie produkowanych kamperów Bravia. Kliknij na zdjęcie lub przycisk przy danym modelu, aby przenieść się do poświęconej mu podstrony. Znajdziesz tam jego zdjęcia, pełną specyfikację, a także warianty układów wnętrz. Jeśli chcesz zobaczyć aktualnie sprzedawane przez nas modele przejdź do strony Nowe i używane kampery na sprzedaż.

Autoryzowany dealer marki

Logogotyp marki Bravia

 

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Bravia w Polsce. Oferujemy nowe kampery na sprzedaż, pełny serwis gwarancyjny, oryginalne części zamienne, a także doposażenie w akcesoria kempingowe. Jeśli nie znajdziesz tu tego czego szukasz nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić, aby przedstawić nam swoje indywidualne potrzeby.

Bravia Swan 495

kamper van

Zdjęcie półintegry Benimar Mileo

Najmniejszy kamper van w kolekcji Bravia, czyli wszechstronny Swan 495, zbudowany na podwoziu Peugeot Traveller. Swoją wielozadaniowość zawdzięcza zabudowie, którą można dostosować do każdej sytuacji. Komplet foteli zapewnia wygodny przewóz osób, a po zdjęciu siedzeń możesz przewozić gabaryty. Po zamocowaniu stolika samochód zmienia się natomiast w wygodnego kampera na dłuższe i krótsze wypady.

Bravia Swan 599

kamper van

Zdjęcie półintegry Benimar Mileo

Swan 599 na podwoziu Peugeot Boxer to pierwszy pełnoprawny kamper firmy Bravia. W przeciwieństwie do małego modelu Swan 495 posiada łazienkę i wszystkie udogodnienia kempingowe w standardowych rozmiarach. Wciąż niewielkie wymiary zewnętrzne umożliwiają podróżowanie po trudniejszym terenie, a pełnowymiarowe łóżka i zbiorniki zapewniają komfort oraz niezależność.

Bravia Swan 636

kamper van

Zdjęcie półintegry Benimar Mileo

Swan 636 to następny model zbudowany na podwoziu Peugeot Boxer, nieco dłuższy niż poprzednik ze względu na obecność łóżek pojedynczych. Godne uwagi są również dodatkowe udogonienia w sypialni, tj. schowki pod łóżkami oraz łącznik pozwalający utworzyć jedno duże łóżko. Stół w salonie posiada natomiast dodatkowy blat, dzięki któremu pokój dzienny może stać się jeszcze wygodniejszy.

Bravia Swan 680

kamper van

Kamper van Bravia Swan 680

Nowy kamper van zaprezentowany w 2023 roku, a także pierwszy model na podwoziu MAN TGE w kolekcji Bravia. Stylowe, czarne wykończenie w połączeniu z atrakcyjnym drewnem nadaje wnętrzu charakteru. Liczne ergonomiczne rozwiązania zwiększają zaś wartość użytkową. Bravia Swan 680 jest interesujący pod wieloma aspektami – układu, wykończenia, a także atrakcyjnego cenowo silnika.

Bravia Swan 699

kamper van

Zdjęcie półintegry Benimar Mileo

Na końcu przechodzimy do najbardziej prestiżowego kampera w kolekcji, zbudowanego na podwoziu Mercedes-Benz Sprinter. Przede wszystkim należy w nim zwrócić uwagę na sypialnię, posiadającą dwa składane łóżka. W konsekwencji za dnia możemy rozkoszować się dużym stołem i kanapami vis-à-vis, a w nocy otrzymać wygodną sypialnię. Godna uwagi jest także łazienka, wyjątkowo duża jak na kamper vana.

Przydatne linki

Zobacz dostępne kampery

Przejdź na nasz profil otomoto

Wejdź na stronę producenta