KAMPERY GLOBECAR

Strona główna 9 Kampery 9 Globecar

Globecar D-Line

camper van

Każdy kto wybierze Globecar D-Line znajdzie odpowiedniego kampera na każdy gust i zastosowanie. Szeroki wachlarz oferuje zarówno kompaktowe i zwrotne oraz wygodne i pojemne samochody kempingowe. A to wszystko w różnych układach i wystrojach wnętrz!

Globecar Campscout Elegance

Globecar Elegance

camper van

Prawdziwa swoboda pozwalająca podążać własnymi ścieżkami – seria modeli Globecar Elegance oferuje odpowiedni pojazd na każdy gust! Wśród starannie przemyślanych układów wnętrza znajdują się kompaktowe i zwrotne oraz duże i komfortowe samochody.

Globecar Summit

camper van

Globecar Summit to prawdziwa wspinaczka na szczyt mobilnej wolności dzięki unikalnej koncepcji pomieszczenia i oszczędności miejsca w środku. Ekskluzywne okna, praktyczna łazienka, wysokiej jakości oświetlenie – to tylko kilka atutów modelu, który osiągnął szczyt!

Globecar Plus

camper van

Kampery Globecar Plus to propozycja dla wszystkich, którzy wymagają czegoś więcej od swojego kampera. W standardzie posiadają więc one najlepsze wyposażenie all-inclusive, które nie pozostawia nic do życzenia. Spełnij swoje marzenia, wsiadaj i jedź na podróż życia!