Globecar

Home 9 Kampery 9 Globecar

Co znajdziesz na tej stronie?

Poniżej znajdziesz listę aktualnie produkowanych kamperów Globecar. Kliknij na zdjęcie lub przycisk przy danym modelu, aby przenieść się do poświęconej mu podstrony. Znajdziesz tam jego zdjęcia, pełną specyfikację, a także warianty układów wnętrz. Jeśli chcesz zobaczyć aktualnie sprzedawane przez nas modele przejdź do strony Nowe i używane kampery na sprzedaż.

Autoryzowany dealer marki

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Globecar w Polsce. Oferujemy nowe kampery Benimar na sprzedaż, pełny serwis gwarancyjny, oryginalne części zamienne, a także doposażenie w akcesoria kempingowe. Jeśli nie znajdziesz tu tego czego szukasz nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić, aby przedstawić nam swoje indywidualne potrzeby.

Globecar D-Line

kamper van

Każdy kto wybierze Globecar D-Line znajdzie odpowiedniego kampera na każdy gust i zastosowanie. Szeroki wachlarz oferuje zarówno kompaktowe i zwrotne oraz wygodne i pojemne samochody kempingowe. A to wszystko w różnych układach i wystrojach wnętrz!

Globecar Elegance

kamper van

Globecar Campscout Elegance

Prawdziwa swoboda pozwalająca podążać własnymi ścieżkami – seria modeli Globecar Elegance oferuje odpowiedni pojazd na każdy gust! Wśród starannie przemyślanych układów wnętrza znajdują się kompaktowe i zwrotne oraz duże i komfortowe samochody.

Globecar Summit

kamper van

Globecar Summit to prawdziwa wspinaczka na szczyt mobilnej wolności dzięki unikalnej koncepcji pomieszczenia i oszczędności miejsca w środku. Ekskluzywne okna, praktyczna łazienka, wysokiej jakości oświetlenie – to tylko kilka atutów modelu, który osiągnął szczyt!

Globecar Plus

kamper van

Kampery Globecar Plus to propozycja dla wszystkich, którzy wymagają czegoś więcej od swojego kampera. W standardzie posiadają więc one najlepsze wyposażenie all-inclusive, które nie pozostawia nic do życzenia. Spełnij swoje marzenia, wsiadaj i jedź na podróż życia!

Przydatne linki

Zobacz dostępne kampery

Przejdź na nasz profil otomoto

Wejdź na stronę producenta