Pössl Vanline

Home 9 Kampery 9 Pössl Vanline

Co znajdziesz na tej stronie?

Poniżej znajdziesz listę aktualnie produkowanych kamperów Pössl Vanline. Kliknij na zdjęcie lub przycisk przy danym modelu, aby przenieść się do poświęconej mu podstrony. Znajdziesz tam jego zdjęcia, pełną specyfikację, a także warianty układów wnętrz. Jeśli chcesz zobaczyć aktualnie sprzedawane przez nas modele przejdź do strony Nowe i używane kampery na sprzedaż.

Autoryzowany dealer marki

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Globecar w Polsce. Oferujemy nowe kampery Benimar na sprzedaż, pełny serwis gwarancyjny, oryginalne części zamienne, a także doposażenie w akcesoria kempingowe. Jeśli nie znajdziesz tu tego czego szukasz nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić, aby przedstawić nam swoje indywidualne potrzeby.

Pössl Vanline Campster

kamper van

Samochód kempingowy Campster, camper van

Innowacyjny model Citroën Spacetourer mierzący zaledwie 4.95 m długości. Doskonale spisuje się na autostradzie, ma niskie zużycie paliwa, a wyciszone wnętrze umożliwia komfortowe podróżowanie – koniec problemów z ogromnymi rozmiarami i parkowaniem. Nasze kampery Campster to najlepszy wybór dla podróżników ceniących sobie mobilność!

Pössl Vanline Vanster

kamper van

Samochód kempingowy Vanster, camper van

Vanster jest stworzony na każdą okazję. Jego przestrzeń magazynowa pozwala na transport dużych przedmiotów, a maksymalna ilość miejsc umożliwia przewóz ośmiu przyjaciół. Podnoszony dach sypialny jest natomiast cennym towarzyszem podczas weekendowych wypadów za miasto.

Pössl Vanline Campstar

kamper van

Samochód kempingowe Campstar, camper van

Nowy model Campstar to symbioza dwóch pionierów znanych z najlepszej jakości – łączy on elegancję i dynamikę marki Mercedes-Benz z innowacyjnym DNA zabudowy Pössl. Pozwól sobie na jeszcze więcej komfortu i poczuj zew wolności!

Pössl Vanline Vanstar

kamper van

Samochód kempingowy Vanstar, camper van

Nowy model Vanstar to świeże połączenie podwozia Mercedes-Benz z fachową zabudową marki Pössl. Ten wszechstronny profesjonalista będzie lojalnym towarzyszem nie tylko podczas spontanicznych wypraw, ale również w codziennym użytkowaniu!

Przydatne linki

Zobacz dostępne kampery

Przejdź na nasz profil otomoto

Wejdź na stronę producenta