Kampery Pössl Vanline

Strona główna 9 Kampery 9 Pössl Vanline
Samochód kempingowy Campster, camper van

CAMPSTER

camper van

Innowacyjny model Citroën Spacetourer mierzący zaledwie 4.95 m długości. Doskonale spisuje się na autostradzie, ma niskie zużycie paliwa, a wyciszone wnętrze umożliwia komfortowe podróżowanie – koniec problemów z ogromnymi rozmiarami i parkowaniem. Nasze kampery Campster to najlepszy wybór dla podróżników ceniących sobie mobilność!

Samochód kempingowy Vanster, camper van

VANSTER

camper van

Vanster jest stworzony na każdą okazję. Jego przestrzeń magazynowa pozwala na transport dużych przedmiotów, a maksymalna ilość miejsc umożliwia przewóz ośmiu przyjaciół. Podnoszony dach sypialny jest natomiast cennym towarzyszem podczas weekendowych wypadów za miasto.

Samochód kempingowe Campstar, camper van

CAMPSTAR

camper van

Nowy model Campstar to symbioza dwóch pionierów znanych z najlepszej jakości – łączy on elegancję i dynamikę marki Mercedes-Benz z innowacyjnym DNA zabudowy Pössl. Pozwól sobie na jeszcze więcej komfortu i poczuj zew wolności!

Samochód kempingowy Vanstar, camper van

VANSTAR

camper van

Nowy model Vanstar to świeże połączenie podwozia Mercedes-Benz z fachową zabudową marki Pössl. Ten wszechstronny profesjonalista będzie lojalnym towarzyszem nie tylko podczas spontanicznych wypraw, ale również w codziennym użytkowaniu!