Pössl

Home 9 Kampery 9 Pössl

Co znajdziesz na tej stronie?

Poniżej znajdziesz listę aktualnie produkowanych kamperów Pössl. Kliknij na zdjęcie lub przycisk przy danym modelu, aby przenieść się do poświęconej mu podstrony. Znajdziesz tam jego zdjęcia, pełną specyfikację, a także warianty układów wnętrz. Jeśli chcesz zobaczyć aktualnie sprzedawane przez nas modele przejdź do strony Nowe i używane kampery na sprzedaż.

Autoryzowany dealer marki

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Pössl w Polsce. Oferujemy nowe kampery Benimar na sprzedaż, pełny serwis gwarancyjny, oryginalne części zamienne, a także doposażenie w akcesoria kempingowe. Jeśli nie znajdziesz tu tego czego szukasz nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić, aby przedstawić nam swoje indywidualne potrzeby.

Pössl D-Line

kamper van

Każdy kto wybierze Pössl D-Line znajdzie odpowiedniego kampera na każdy gust i zastosowanie. Szeroki wachlarz oferuje zarówno kompaktowe i zwrotne oraz wygodne i pojemne samochody kempingowe. A to wszystko w różnych układach i wystrojach wnętrz!

Pössl Trenta

kamper van

Kampery Pössl Trenta to modele wyjątkowe w każdym calu – koncepcja otwartego salonu oferuje przestrzeń nad głową i swobodę ruchów niczym w integrach, a unikalne oświetlenie i ekskluzywny projekt czynią go jednym z najwygodniejszych kamper vanów!

Pössl Summit

kamper van

Pössl Summit to prawdziwa wspinaczka na szczyt mobilnej wolności dzięki unikalnej koncepcji pomieszczenia i oszczędności miejsca w środku. Ekskluzywne okna, praktyczna łazienka, wysokiej jakości oświetlenie – to tylko kilka atutów modelu, który osiągnął szczyt!

Pössl H-Line

kamper van

Odkryj świat z kamperem, który nie ma sobie równych pod względem stosunku jakości do ceny. Witamy w H-Line, linii stworzonej dla wszystkich, dla których celem jest osiągnięcie absolutnej swobody podróżowania i odnalezienie prawdziwego domu na kołach!

Pössl Plus

kamper van

Kampery Pössl Plus to propozycja dla wszystkich, którzy wymagają czegoś więcej od swojego kampera. W standardzie posiadają więc one najlepsze wyposażenie all-inclusive, które nie pozostawia nic do życzenia. Spełnij swoje marzenia, wsiadaj i jedź na podróż życia!

Przydatne linki

Zobacz dostępne kampery

Przejdź na nasz profil otomoto

Wejdź na stronę producenta