KAMPERY PÖSSL

PÖSSL D-LINE

camper van

Każdy kto wybierze Pössl D-Line znajdzie odpowiedniego kampera na każdy gust i zastosowanie. Szeroki wachlarz oferuje zarówno kompaktowe i zwrotne oraz wygodne i pojemne samochody kempingowe. A to wszystko w różnych układach i wystrojach wnętrz!

PÖSSL TRENTA

camper van 

Kampery Pössl Trenta to modele wyjątkowe w każdym calu – koncepcja otwartego salonu oferuje przestrzeń nad głową i swobodę ruchów niczym w integrach, a unikalne oświetlenie i ekskluzywny projekt czynią go jednym z najwygodniejszych kamper vanów!

PÖSSL SUMMIT

camper van

Pössl Summit to prawdziwa wspinaczka na szczyt mobilnej wolności dzięki unikalnej koncepcji pomieszczenia i oszczędności miejsca w środku. Ekskluzywne okna, praktyczna łazienka, wysokiej jakości oświetlenie – to tylko kilka atutów modelu, który osiągnął szczyt!

PÖSSL H-LINE

camper van

Odkryj świat z kamperem, który nie ma sobie równych pod względem stosunku jakości do ceny. Witamy w H-Line, linii stworzonej dla wszystkich, dla których celem jest osiągnięcie absolutnej swobody podróżowania i odnalezienie prawdziwego domu na kołach!

PÖSSL PLUS

camper van

Kampery Pössl Plus to propozycja dla wszystkich, którzy wymagają czegoś więcej od swojego kampera. W standardzie posiadają więc one najlepsze wyposażenie all-inclusive, które nie pozostawia nic do życzenia. Spełnij swoje marzenia, wsiadaj i jedź na podróż życia!