O nas

Jesteśmy najdłużej funkcjonującym dealerem marki Dethleffs w Polsce. W ofercie posiadamy również inne marki: Benimar, Bravia, Campster, Globecar, Pössl oraz Sunlight. Jako liderzy na polskim rynku od 2003 roku importujemy i dystrybuujemy przyczepy oraz samochody kempingowe.

Od 2003 roku lider na rynku

Firma powstała z pasji i miłości do podróży, dlatego też od początku naszej działalności zarażamy naszą miłością wszystkich dookoła. Jako praktycy i fani caravaningu z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem w zakresie doboru odpowiedniego samochodu czy też przyczepy kempingowej. W naszej bogatej ofercie na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

Prowadzimy sprzedaż przyczep kempingowych marki Dethleffs oraz samochodów kempingowych marki Benimar, Bravia, Campster, Dethleffs, Globecar, Pössl i Sunlight.

Posiadamy też sklep internetowy, w którym zakupią Państwo przedsionki oraz akcesoria marki Inaca, które zapewnią dodatkową przestrzeń użytkową i umilą każdy wyjazd.

Nasza działalność to również kompleksowa naprawa samochodów oraz przyczep kempingowych. W naszym serwisie pracują fachowcy z dużym doświadczeniem, od wielu lat związani z branżą motoryzacyjną i caravaningową. Dlatego też powierzone nam pojazdy naprawiane są według najwyższych standardów jakościowych. Do napraw używane są oryginalne części od producentów, montowane według ściśle określonych procedur, które zapewniają jakość oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Nasza misja to zapewnienie wysokiej jakości, fachowego doradztwa i zadowolenia klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia Mobitech Caravan Center!