o nas - zdjęcie siedziby Mobitech Caravan Center

Mobitech Caravan Center - lider na rynku od 2003 roku

Od 2003 roku wychodzimy naprzeciw entuzjastom caravaningu oferując najlepsze produkty renomowanych marek z całej Europy. Przez blisko 20 lat działalności przeszliśmy długą metamorfozę. Nawiązaliśmy współpracę z gigantami rynku europejskiego, ale przede wszystkim zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu staliśmy się liderami polskiego caravaningu. Firma powstała z radości z podróży – naszym celem jest dzielenie się tą pasją i propagowanie piękna caravaningu. Przede wszystkim jesteśmy praktykami, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem w doborze odpowiedniego pojazdu. Nasza misja to zapewnienie produktów najwyższej jakości, fachowego doradztwa i zadowolenia klienta. W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy interesują Państwa kampery czy przyczepy kempingowe.

o nas - sprzedaż

Sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych

Oferujemy kampery Benimar, Bravia, Campster, Carthago, Dethleffs, Globecar, Possl i Sunlight oraz przyczepy kempingowe Dethleffs. Nasze pojazdy cechują się wysokim standardem wykonania i zaskakującymi, a także komfortowymi rozwiązaniami. Oprócz tego posiadamy sklep internetowy, w którym zakupią Państwo przedsionki do przyczep kempingowych oraz akcesoria marki Inaca, zapewniające dodatkową przestrzeń użytkową i umilające każdy wyjazd. Posiadamy również liczne akcesoria kempingowe renomowanych marek – markizy, klimatyzacje, bagażniki rowerowe i wiele innych niezbędników podróży. Zajmujemy się też montażem wyposażenia dodatkowego w naszym serwisie, by caravaning był prosty i przyjemny!

Serwis kamperów i przyczep kempingowych

Nasza działalność to również serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz kompleksowa naprawa kamperów i przyczep kempingowych. W naszym serwisie pracują fachowcy z dużym doświadczeniem, od wielu lat związani z branżą motoryzacyjną i caravaningową. Dlatego też powierzone nam pojazdy naprawiane są według najwyższych standardów jakościowych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem Benimar, Bravia, Campster, Carthago, Dethleffs, Globecar, Possl i Sunlight – do napraw używamy oryginalnych części wprost od producentów, montowanych wedle ściśle określonych procedur. Dzięki temu nasze usługi są gwarancją jakości i funkcjonalności na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do odwiedzenia Mobitech Caravan Center!