przedsionki

Jesteśmy generalnym przedstawicielem hiszpańskiej marki INACA produkującej przedsionki w segmencie PREMIUM.

INACA – to firma z doświadczeniem.

Od 40 lat INACA nieustannie tworzy wysokojakościowe produkty, pozwalające naszym klientom w pełni cieszyć się czasem poświęcanym na rekreację. W INACA jesteśmy świadomi ogromnego znaczenia, które posiada dodatkowa przestrzeń oferowana przez nasze przedsionki dla osób uprawiających caravaning.

Dlatego też staramy się w pełni wykorzystać nasze doświadczenie tworząc proste i praktyczne rozwiązania. Nasz Departament ds. rozwoju zaprasza wszystkich klientów do wyrażania swoich opinii i sugestii. Dzięki nim nasze produkty będą zawsze odpowiadać ich oczekiwaniom.

Staramy się ciągle rozwijać i ewoluować, równocześnie gwarantując zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w przedsionkach INACA.

Bogaty asortyment i mnogość modeli z pewnością zaspokoi Państwa wymagania.

Markizy, które oferują najlepsze wzornictwo, materiały i funkcje

W Kampa od ponad pół dekady jesteśmy w czołówce technologii lekkich markiz. Po zrewolucjonizowaniu rynku markiz w 2012 roku, wraz z pierwszą markizą AirFrame, odmówiliśmy bezczynności. Nasza najnowsza oferta jest najbardziej innowacyjna, uderzająca i wszechstronna do tej pory – na pewno znajdzie się model odpowiadający Twoim potrzebom. Spójrz na lekką konstrukcję markizy w całej Europie, a przekonasz się, że ludzie, którzy stoją za markizami Kampa, wywarli na nią duży wpływ. Markizy Kampa są często kopiowane, ale nigdy nie są ulepszane; co roku wprowadzamy nowe i innowacyjne wzornictwo, materiały i technologie, aby upewnić się, że markizy Kampa są najlepsze.

Najlepsza oferta namiotów dla Ciebie i Twojej rodziny

Namioty Kampa, zaprojektowane w Wielkiej Brytanii, noszą nazwy pięknych plaż brytyjskich i europejskich. Oferujemy trzy zakresy – nasze innowacyjne namioty AirFrame, które naszym zdaniem są najlepszymi namiotami dostępnymi obecnie na rynku, naszą klasyczną gamę wysokiej jakości namiotów z polibawełny oraz nasze namioty Endurance, które oferują bardzo wysoką specyfikację i łatwe życie w przystępnych cenach.

Namioty Kampa słyną z łatwej konfiguracji oraz jakości wzornictwa i materiałów. Teraz namioty Kampa są dostępne w technologii AirFrame – koniec z tyczkami – najłatwiejszy do ustawienia namiot z łatwym nadmuchiwaniem.