Inaca Stella 300

PRZEDSIONKI DO PRZYCZEP

To modele dostosowane bezpośrednio do przyczep kempingowych. Dzięki szerokiej dostępności wielu modeli, każdy znajdzie wariant odpowiedni dla swoich oczekiwań i typu przyczepy.

PRZEDSIONKI DO MARKIZ

Przedsionki wyprodukowane po to by jeszcze bardziej rozszerzyć przestrzeń użytkową dla miłośników kamperów. Różnorodność dostępnych modeli sprawia, że bez względu na posiadany model kampera, każdy klient znajdzie coś dla siebie.

PRZEDSIONKI ZIMOWE

Przedsionki zimowe idealnie nadadzą się na chłodniejsze eskapady. Dzięki wysokiej jakości materiałów i odpowiedniemu wykonaniu, ułatwią i umilą Wam podróż nawet w zimowych warunkach.

Inaca Atmosphere 350

PRZEDSIONKI POMPOWANE

To przedsionki charakteryzujące się lekkością i funkcjonalnością w jednym. Przez brak konwencjonalnego stelaża są wyjątkowo proste w montażu, co ułatwi nam każdą podróż.

NAMIOTY KUCHENNE

To przedsionki stworzone po to by każdy z naszych klientów mógł cieszyć się dodatkową przestrzenią kuchenną, ale przede wszystkim przygotowywaniem posiłków ze swobodą ruchów, w domowej atmosferze.

Przedsionki Inaca - logo

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdą Państwo przedsionki i akcesoria marki Inaca. Inaca plasuje się na czołowym miejscu na hiszpańskim rynku i może poszczycić się 40 latami doświadczenia. Ich proste w użytkowaniu, praktyczne produkty charakteryzują się najwyższą jakością materiałów, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz estetycznym wykonaniem. Wiemy, że przestrzeń użytkowa jest w podróży na miarę złota. Dlatego też oferujemy ją w najlepszej jakości i po konkurencyjnej cenie, aby każda podróż była jeszcze lepsza. Zapraszamy do kontaktu!