Przyczepy kempingowe Dethleffs

Oferujemy nowe przyczepy kempingowe Dethleffs na sprzedaż, pełny serwis gwarancyjny, oryginalne części zamienne, a także doposażenie samochodów kempingowych w akcesoria kempingowe.

DETHLEFFS C’JOY

od 1100 kg do 1200 kg dopuszczalnej masy całkowitej

Mniejszy ciężar i niższa cena – czysta przyjemność korzystania z przyczepy kempingowej. Zawiera wszystko co potrzebne do zasmakowania wolności, a dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze C’JOY nadaje się także do holowania przez mniejsze samochody osobowe.

DETHLEFFS C’GO & C’GO UP

od 1200 kg do 1600 kg dopuszczalnej masy całkowitej

Nietuzinkowa i gotowa do jazdy! Nowoczesne, świeże wnętrze można zamówić w jednym z czterech ekscytujących wzorów tapicerki i wielu układach pomieszczeń – od małych i kompaktowych, po obszerne rodzinne przyczepy.

DETHLEFFS AERO

od 1300 kg do 1500 kg dopuszczalnej masy całkowitej

Tradycyjny klasyk powraca w lekkiej, nowoczesnej wersji! Jasne, przestronne wnętrze Aero jest gwarancją niezapomnianego komfortu, a bogaty w wyposażenie dodatkowe pakiet 90 Years znajdujący się w standardzie dostarczy dodatkowych wrażeń w atrakcyjnej cenie!

DETHLEFFS CAMPER

od 1500 kg do 2000 kg dopuszczalnej masy całkowitej

Camper jest idealną przyczepą kempingową dla wszystkich, którzy chcą przeżyć wspaniały urlop wraz z całą rodziną. Wszystko dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu, dużej ilości luków bagażowych oraz szerokiej palecie układów łóżek piętrowych.

DETHLEFFS NOMAD

od 1500 kg do 2200 kg dopuszczalnej masy całkowitej

Kompleksowe wyposażenie, eleganckie wnętrze i stylowe rozwiązania detali sprawiają, że Nomad jest idealną przyczepą kempingową dla wymagających podróżników. Główną atrakcją jest pomysłowa koncepcja oświetlenia „Light Moments”, która zapewnia idealną atmosferę.

DETHLEFFS BEDUIN SCANDINAVIA

od 1800 kg do 2500 kg dopuszczalnej masy całkowitej

Okręt flagowy marki Dethleffs, jeżdżący po świecie już od 1956 roku. Przestronne wnętrza z wyjątkowymi układami i naturalnymi materiałami zapewniają skandynawski styl z dozą luksusu. Wydajne ogrzewanie pozwala natomiast na caravaning przez 365 dni w roku.