Dethleffs

Home 9 Przyczepy kempingowe 9 Dethleffs

Co znajdziesz na tej stronie?

Poniżej znajdziesz listę aktualnie produkowanych przyczep kempingowych Dethleffs. Kliknij na zdjęcie lub przycisk przy danym modelu, aby przenieść się do poświęconej mu podstrony. Znajdziesz tam jego zdjęcia, pełną specyfikację, a także warianty układów wnętrz. Jeśli chcesz zobaczyć aktualnie sprzedawane przez nas modele przejdź do strony Nowe i używane przyczepy kempingowe na sprzedaż.

Dethleffs C’JOY

od 1100 do 1200 kg DMC

Mniejszy ciężar i niższa cena – czysta przyjemność korzystania z przyczepy kempingowej. Zawiera wszystko co potrzebne do zasmakowania wolności, a dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze C’JOY nadaje się także do holowania przez mniejsze samochody osobowe.

Dethleffs C’GO i C’GO UP

od 1200 do 1600 kg DMC

Nietuzinkowa i gotowa do jazdy! Nowoczesne, świeże wnętrze można zamówić w jednym z czterech ekscytujących wzorów tapicerki i wielu układach pomieszczeń – od małych i kompaktowych, po obszerne rodzinne przyczepy.

Dethleffs Aero

od 1300 do 1500 kg DMC

Tradycyjny klasyk powraca w lekkiej, nowoczesnej wersji! Jasne, przestronne wnętrze Aero jest gwarancją niezapomnianego komfortu, a bogaty w wyposażenie dodatkowe pakiet 90 Years znajdujący się w standardzie dostarczy dodatkowych wrażeń w atrakcyjnej cenie!

Dethleffs Camper

od 1500 do 2000 kg DMC

Camper jest idealną przyczepą kempingową dla wszystkich, którzy chcą przeżyć wspaniały urlop wraz z całą rodziną. Wszystko dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu, dużej ilości luków bagażowych oraz szerokiej palecie układów łóżek piętrowych.

Dethleffs Nomad

od 1500 do 2200 kg DMC

Kompleksowe wyposażenie, eleganckie wnętrze i stylowe rozwiązania detali sprawiają, że Nomad jest idealną przyczepą kempingową dla wymagających podróżników. Główną atrakcją jest pomysłowa koncepcja oświetlenia „Light Moments”, która zapewnia idealną atmosferę.

Dethleffs Beduin Scandinavia

od 1800 do 2500 kg DMC

Okręt flagowy marki Dethleffs, jeżdżący po świecie już od 1956 roku. Przestronne wnętrza z wyjątkowymi układami i naturalnymi materiałami zapewniają skandynawski styl z dozą luksusu. Wydajne ogrzewanie pozwala natomiast na caravaning przez 365 dni w roku.

Przydatne linki

Zobacz dostępne przyczepy

Przejdź na nasz profil otomoto