Nowe i używane przyczepy kempingowe na sprzedaż

Strona główna 9 Przyczepy kempingowe 9 Przyczepy kempingowe na sprzedaż

Co znajdziesz na tej stronie?

Poniżej znajdują się nasze aktualne oferty na przyczepy kempingowe. Ogłoszenia są podzielone na dwa działy – nowe oraz używane przyczepy kempingowe na sprzedaż. Aby zapewnić łatwość wyszukiwania nasze ogłoszenia są ułożone alfabetycznie markami i modelami. Dodatkową pomocą jest spis treści, dzięki któremu przeskoczysz bezpośrednio do interesującej cię kategorii. Przy każdym ogłoszeniu znajdziesz najważniejsze informacje takie jak cenę, dostępność i podstawowe parametry. Kliknij na zdjęcie układu przyczepy lub przycisk znajdujący się pod opisem, aby przenieść się na podstronę danego pojazdu. Znajdziesz tam pełną specyfikację, zawierającą wyposażenie standardowe oraz dodatkowe, a także obejrzysz więcej zdjęć.

Dostępność przyczep kempingowych

Wszystkie poniższe ogłoszenia reprezentują prawdziwe przyczepy kempingowe na sprzedaż, chociaż ich status dostępności może być różny. Jeśli pojazd posiada adnotację dostępny od ręki oznacza to, że znajduje się na naszym placu i czeka na swojego nowego, szczęśliwego właściciela. Jeśli przyczepa nie została jeszcze wyprodukowana zamiast tego znajdziesz tam datę, która wstępnie określa jej dostępność. Wszelkie wątpliwości najlepiej rozwiać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo – chętnie potwierdzimy dostępność pojazdu, odpowiemy na techniczne pytania lub umówimy się z tobą na obejrzenie przyczepy kempingowej. Kto wie, może na naszym placu akurat czeka przyczepa idealna dla ciebie i twojej rodziny?

Nowe przyczepy kempingowe na sprzedaż

Niestety w tym momencie nie posiadamy przyczep kempingowych na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z innymi dostępnymi produktami.

Używane przyczepy kempingowe na sprzedaż

Dethleffs Nomad 650 RQT

używana przyczepa kempingowa na sprzedaż

157.000,00 złotych brutto

dostępna od ręki

miejsca do spania: 4

dł. 872 cm / szer. 250 cm / wys. 265 cm

Hobby 720 KWFU Prestige

używana przyczepa kempingowa na sprzedaż

175.000,00 złotych brutto do negocjacji

dostępna od ręki

miejsca do spania: 4/6

dł. 905 cm / szer. 250 cm / wys. 265 cm