C’JOY

Mniejszy ciężar, niższa cena, czysta przyjemność korzystania z przyczepy kempingowej. Przyczepa kempingowa c’joy ma wszystko, co pozwoli zakosztować wolności. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz niskiej wadze nadaje się ona także do małych samochodów osobowych i w zależności od pojazdu ciągnącego jazda z nią jest możliwa nawet z prawem jazdy kategorii B. Mimo to oferuje wystarczającą ilość miejsca nie tylko dla dwóch osób. To wszystko za niską cenę. Dzięki temu urlop sprawia radość!

C’GO

Mała, lekka, kompaktowa przyczepa w nowoczesnym wystroju będzie najlepszym towarzyszem podróży. Przyczepa kempingowa zachęcająca do wyjazdu

COCO

Ultralekka, wielofunkcyjna i piękna: to Coco, przyczepa nowej generacji od Dethleffsa. Zachwyca lekkością

CAMPER

Rodzinna przyczepa kempingowa. Bogate wyposażenie standardowe, dużo miejsca i duży wybór rozkładów , jest idealną przyczepą dla wszystkich głodnych przygód.

NOMAD

Nomad to jeden z najpopularniejszych modeli Dethleffs. Eleganckie wnętrze, bogate wyposażenie standardowe i stylowe rozwiązania detali wszystko to wpływa na to, że decydują się na ten model wymagających podróżnicy. Od 2020 roku zmiana wyglądu wnętrza na bardziej elegancki

EXCLUSIV

Exclusive oznacza 5-cio gwiazdkowy luksus. Wyszukane wnętrze, odpowiednie oświetlenie oraz skórzana tapicerka nadaje niepowtarzalny charakter. Miękka skórzana tapicerka i pośrednie źródła światła powodują wyjątkowo przytulną atmosferę.

Kontakt

Mobitech Caravan Center
Biuro Handlowe/Serwis/Magazyn
ul. Instalatorów 9 lokal 207
02-237 Warszawa

tel/fax: +48 22 868 12 63
+48 607 045 802

e-mail: info@dethleffs.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

+48 601 334 043
+48 601 300 852

sprzedaz@dethleffs.pl

Godziny otwarcia: pon. – pt. 8:00 – 17:00

Wyślij wiadomość