Aero

 

Przestronne, jasne skandynawskie wnętrze, wiele możliwości rozkładu i niezaprzeczalny komfort to jedynie kilka cech, które skłaniają miłośników caravaningu do wyboru modelu AERO. Edycja jubileuszowa zawierająca pakiet “90 Years” zaskakuje wieloma rozszerzonymi rozwiązaniami, które w tym modelu występują jako wyposażenie standardowe.

 

Beduin

Beduin Scandinavia to stylowy design wypełniony elementami pomagającymi poczuć się jak w domu. Styl, komfort i swoboda to cechy, które sprawiają, że każda podróż będzie tą wyjątkową. Ten model będzie idealnym wyborem na każdą porę roku, sprawdzi się nawet w zimowych warunkach.

C’JOY

Mniejszy ciężar, niższa cena, czysta przyjemność korzystania z przyczepy kempingowej. C’joy ma wszystko, co pozwoli Ci zakosztować prawdziwej wolności. W tym przypadku mniej z pewnością znaczy więcej!

C’GO

Nowoczesna, nietuzinkowa i gotowa do jazdy! Ta mała, lekka i kompaktowa przyczepa idealnie nada się na wakacyjny wypad, a dzięki wielu możliwym układom z pewnością sprosta wymaganiom naszych klientów. 

 

COCO

Ultralekka, wielofunkcyjna i piękna: to Coco, przyczepa nowej generacji od Dethleffsa.  Zachwyci Cię swoją lekkością i funkcjonalnością. Jeśli podczas podróży zależy Ci na zwrotności i prostocie COCO będzie odpowiednim wyborem.

CAMPER

Idealny kompan na rodzinne wycieczki. Bogate wyposażenie standardowe, dużo miejsca i duży wybór rozkładów. To idealny wybór dla użytkowników żądnych przygód, ale i komfortu.

NOMAD

Nomad to jeden z najpopularniejszych modeli Dethleffs. Eleganckie wnętrze, bogate wyposażenie standardowe i stylowe rozwiązania detali sprawią, że pokochasz wspólne podróże.