AMPHITRYON

Model Amphitryon to wizytówka marki Benimar, zapewniająca najwyższą jakość podróżowania. Zintegrowany typ zabudowy oferuje przestronne wnętrze, szerokie pole widzenia w kabinie kierowcy i wysoki komfort, po które bardzo chętnie sięgają doświadczeni fani caravaningu.

MILEO

Połączenie niskiego profilu z zaletami modeli zintegrowanych. Harmonijna kompozycja ciemnego drewna i białego umeblowania tworzy jasne, stylowe wnętrze zapewniające maksymalny komfort. Perfekcyjny model dla wymagających podróżników – w samym standardzie Mileo zawiera wyposażenie nierzadko opcjonalne dla innych modeli.

SPORT

Model rodzinny w całym tego słowa znaczeniu. Zachwycają nowoczesną stylistyką i bogatym wyposażeniem standardowym. Mogą zabrać na pokład więcej niż 5 osób, nie ustępując innym modelom pod względem jakości materiałów i dbałości wykonania.

TESSORO

Tessoro oferuje najbardziej obszerny wachlarz modeli i najlepszy stosunek jakości do ceny w kolekcji Benimar. Jak każdy model częściowo zintegrowany, w wyposażeniu standardowym zawiera wygodne opuszczane łóżko i przejrzysty dach, zapewniający doskonałą widoczność.

BENIVAN

Idealny kompan dla tych, którzy cenią sobie mobilność i funkcjonalność mniejszych pojazdów. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary, jakość wykończenia wnętrza i konkurencyjną cenę, Benivan spotyka się z coraz większym entuzjazmem klientów, zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z caravaningiem.