SWAN 495

Kompaktowy i wszechstronny Swan 495 korzysta ze wszystkich zalet, jakie niesie za sobą podwozie Peugeot Traveller. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom świetnie sprawdzi się jako pojazd codziennego użytku, mogąc pomieścić nawet siedem osób! Po pracy w mig stanie się wygodnym kamperem dla czteroosobowej rodziny, zapewniającym komfort zarówno podczas krótkich, jak i dłuższych podróży.

Swan 599

Wąskie miejskie alejki, a może surowe górskie drogi – zwinny i elegancki Swan 599 poradzi sobie w każdych warunkach, równocześnie zawierając wszystkie domowe udogodnienia w zaledwie 10m2! Na dodatkową personalizację pojazdu pozwala bogaty wachlarz wyposażenia dodatkowego – od markizy, do uchwytu na rowery.

Swan 599 edition 30

Wszystkie atuty modelu Swan 599 z jeszcze bogatszym wnętrzem i wyjątkowo gustowną czarno-białą tapicerką. Pojazd można dodatkowo dostosować nie tylko do swoich potrzeb dzięki wachlarzowi wyposażenia dodatkowego, ale również do swoich upodobań dzięki wzorom pozwalającym na pełną personalizacją. Wystarczy wybrać dowolne miasto, a wzory jego panoramy pojawią się na zewnątrz i wewnątrz pojazdu!

Swan 599 trend

Model przygotowany specjalnie dla początkujących w świecie kamperów – zarówno tych młodych wiekiem, jak i stażem w podróżowaniu. Stylistyka wnętrza została znacznie uproszczona i ujednolicona, stawiając na nowoczesne trendy i jasne elementy wystroju. Beztroskie wakacje są na wyciągnięcie ręki!

Swan 636

Samochód, który dostosowuje się do twoich potrzeb! Tylna część pojazdu oferuje dwa pojedyncze łóżka, które mogą w każdej chwili zostać połączone w łóżko podwójne. Jadalnia może natomiast prędko przeobrazić się w wygodny salon. Sprostaj każdej sytuacji ze Swan 636!

Swan 699

Najbardziej prestiżowy model w kolekcji, zbudowany na podwoziu Mercedes Benz Sprinter. W tylnej części pojazdu znajdują się składane łóżka, w nocy oferujące najwyższy komfort snu, w dzień stające się salonem z rozkładanym stołem. Swan 699 to gwarancja udanej podróży!