Campster

Prezentując markę Possl należy wspomnieć o samochodzie CAMPSTER!. Niemiecki specjalista stworzył najbardziej innowacyjny model Citroën SpaceTourer, jaki widzieliśmy, a to grupa, która zawiera najnowszą wersję SpaceTourer 4×4 . Pössl’s Campster wykorzystuje kompaktową, modułową konstrukcję do radzenia sobie z weekendowymi i codziennymi przygodami. Moc silnika od 115 do180kM. (Wersja 180 kM występuje z automatyczną 6 – cio biegową skrzynią biegów). Ten mały campervan jeździ jak normalny samochód, ma tylko 4,95 m długości oraz niecałe 2 m szerokości . Wymiary te są rzadkością więc nie ma problemów z parkowaniem. Doskonale spisuje się na autostradzie, ma niskie zużycie paliwa, a wyciszone wnętrze umożliwia komfortowe i przyjemne podróżowanie.
Campstery dostępne są z licznymi opcjami ułatwiającymi rutynowe wykonywanie pracy w drodze np. nawigacja z ekranem dotykowym oraz elektycznie sterowane drzwi przesuwne z czujnikiem, którymi można sterować bez dotyku. Tempomat reguluje nadaną prędkość podróży oraz utrzymuje odległość od poprzedzającego pojazdu. Jeśli tylko zbliża się do pojazdu wydawany jest krótki komunikat dźwiękowy. Podwyższenie fotela kierowcy daje poczucie komfortu podczas jazdy. Fotel kierowcy jak i pasażera można swobodnie obrócić. 

Dla uzyskania jeszcze większego komfortu wypoczywania można wyjąć całą część kuchenną, aby delektować się posiłkami na zewnątrz. Blok kuchenny składa się z dwupalnikowej kuchenki oraz z zintegrowanego zlewu. Podstawowe zbiorniki na wodę czystą i brudną są wbudowane w dolną szafkę. Całość ta opiera się na regulowanych nóżkach, którą można postawić pod gołym niebem lub pod markizą która osłoni nas od słońca. Jeżeli stwierdzimy, że blok kuchenny jest nam niepotrzebny możemy zainstalować dodatkowy fotel. Poza tym Campster jest przytulnym, prostym kamperem. Tylna ławka składa się, aby pomieścić materac, który wraz ze standardowym materacem w łóżku dachowym tworzy przestrzeń dla czterech osób. Zdejmowany stół między dwumiejscową tylną ławką i obrotowymi przednimi siedzeniami zapewnia każdemu miejsce do jedzenia, zabawy i relaksu. Do wyposażenia dołączone są również bateria 95 Ah, podwójne gniazda 220 V i miejsce do przechowywania. Campster oferuje z tyłu dużo przestrzeni do przechowywania np. dwa krzesła kempingowe. Jego wszechstronność oraz wyrafinowana koncepcja sprawiają, że jest tak wyjątkowy.
Campster jest alternatywą dla VW Californii, od którego jest tańszy. Możemy korzystać z niego podczas wykonywania codziennych obowiązków, jednak doskonale sprawdzi się również podczas krótszych lub dłuższych wyjazdów.

Mamy NAJNIŻSZE ceny w Polsce !!!

Zadzwoń, a zrobimy dla Ciebie specjalną ofertę