JUST 90

półintegra

Perfekcyjne wprowadzenie do świata Dethleffs. Dzięki bogatemu, jubileuszowemu pakietowi wyposażenia, Just 90 ma na pokładzie cały niezbędnik potrzebny do zaznania uroków caravaningu. Dochodzą do tego oczywiście niezawodność i doskonały serwis firmy Dethleffs.
A to wszystko w konkurencyjnej cenie! Daj się skusić i rozpocznij swoją przygodę!

TREND

alkowa | półintegra | integra

Seria z wyjątkowo przystępną ceną i najobszerniejszym wachlarzem różnorodnych pojazdów. Pojemne rodzinne alkowy, funkcjonalne półintegry, czy wreszcie komfortowe integry – modele z tej kolekcji reprezentują wszystko co najlepsze w swojej klasie. Trend to zawsze dobry wybór, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych podróżników.

GLOBEBUS

półintegra | integra

Najbardziej kompaktowy model w kolekcji Dethleffs, idealny do wycieczek zarówno po wąskich uliczkach, jak i krętych górskich drogach. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, Globebus nie ustępuje większym samochodom kempingowym pod względem ilości miejsca wewnątrz. Wybierz idealny kompromis między komfortem życia, a radością z jazdy!

PULSE

półintegra | integra

Nowoczesny, funkcjonalny samochód kempingowy, stworzony z dbałością o szczegóły, które nadadzą Twojej podróży niepowtarzalnego uroku. Duża ładowność, nieskazitelny design i harmonijny system oświetlenia sprawi, że każda wyprawa wprawi Cię w wakacyjny nastrój, niezależnie od jej celu i pogody panującej za oknem.

PULSE CLASSIC 90

półintegra

Klasyczne atrybuty modelu Pulse połączone ze specjalnym jubileuszowym wyposażeniem, zawierającym wszystko co potrzebne do beztroskich, niezależnych, a ponadto wyjątkowo komfortowych wakacji. Przestronny, elegancki salon z dobrze zagospodaryzowaną przestrzenią sprawi, że każda podróż natychmiast stanie się tą ulubioną.

GLOBELINE

półintegra

Funkcjonalny układ i doskonałe wykończenie zapewniają wspaniałe odczucia podczas podróży. W połączeniu z doskonałymi systemami wspomagania i nowoczesnym podwoziem, wszyscy pasażerowie, z kierowcą na czele, mogą liczyć na maksymalny komfort podczas jazdy.

ESPRIT

integra

Tegoroczny Esprity świeci w nowym blasku, łącząc imponujący, nowoczesny design z luksusowym wręcz komfortem. Nie jest on jednak zaledwie śliczną błyskotką – nowy Esprit to całoroczny towarzysz na lata, dzięki swojej odporności na zimno, technologii zapewniającej długowieczność samochodu oraz licznym systemom bezpieczeństwa w standardzie. Przekonaj się sam, że nie da się przyjemniej podróżować na czterech kołach!

ALPA

alkowa | integra

Idealny model dla par, które poświęcają się odkrywaniu nowych miejsc i kolekcjonują wspomnienia ze wspólnych wyjazdów. Wnętrze zostało wykonane według najwyższych standardów, zachowując optymalny komfort i przestronność przy kompaktowych wymiarach. Ruszcie w aerodynamicznej integrze lub luksusowej alkowie ku niezapomnianej przygodzie!

GLOBETROTTER XLi Edition 90

integra

Przestronne wnętrze, odważny design, niespotykana dynamika jazdy – wszystko to reprezentuje ten ekskluzywny, jubileuszowy model, wybudowany tylko w 90 egzemplarzach w celu podkreślenia urodzin firmy Dethleffs. Pozwól się zainspirować bogatemu pakietowi wyposażenia, eleganckiemu wystrojowi wnętrza i nowoczesnemu designowi karoserii.
Po co bawić się w półśrodki – wybierz najlepszego z najlepszych!

GLOBETROTTER XXL

alkowa

Ten dumny reprezentant klasy premium oferuje bezgraniczny luksus i spełnia najwyższe wymogi klientów. Przyciąga uwagę wielkimi rozmiarami, odważnym designem i unikalnym kształtem. Nie pozwala odciągnąć od siebie spojrzenia wnętrzem wykonanym wedle najwyższych standardów – zarówno technicznych jak i estetycznych. Globetrotter XXL to gwarancja komfortowej i niezapomnianej podróży!