PÓŁINTEGRA

– częściowo zintegrowany

Model idealny dla tych którzy lubią sportową jazdę oraz przystępną cenę. Niskopodłogowa rama gwarantuję dobra przyczepność, a mocny silnik dynamikę jazdy. Ciesz się swoimi podróżami dokładnie tak jak chcesz i kiedy chcesz!

ALKOWA

 Tym razem Sunlight przygotował dla Ciebie miejsce na samej górze. Alkowa zapewni dużo przestrzeni do spania dla Ciebie i Twojej rodziny. Model stworzony dla ludzi, którzy przez całą podróż chcą się czuć tak dobrze jak w domu. Idealny dla 4-6 osób.

VANS

Najnowocześniejszy sprzęt, zaskakujące udogodnienia i domowa atmosfera – nowy VAN jest praktyczny, łatwy w obsłudze i niezwykle wygodny. VAN jest bardziej przestronny niż CAMPER VAN jednak bardziej kompaktowy niż inne kampery. Ten model z łatwością zabierze Cię w podróż przez odległe doliny lub na wycieczkę wzdłuż wybrzeża. Wybór należy do Ciebie!

INTEGRA

– Zintegrowany 

Dzięki połączeniu kabiny z przestrzenią mieszkalną ten model charakteryzuje się jasnym wnętrzem i oferuje dużo miejsca w środku. Z racji rozwiązań zastosowanych wewnątrz ten kamper będzie komfortowym wyborem na każdą podróż. 

CAMPER VAN

Wyrusz w podróż z nieskończonymi pokładami wolności. Wybierając Camper Vana dajesz sobie możliwość do komfortowego przemieszczania się, ale przede wszystkim tworzenia unikalnych wspomnień. Ten model dostępny jest w różnych rozmiarach, układach i opcjach silnika.