Wynajem kampera

Strona główna 9 Wynajem
Wynajem kampera - zdjęcie

Jeśli szukasz firmy oferującej wynajem kampera to KamperStacja znajdująca się w okolicach Warszawy jest najlepszym wyborem. Proponowane nas komfortowe, w pełni wyposażone na każdą porę roku, nowiutkie kampery czekają byś wyruszył w niezapomnianą podróż. Dlatego też wpadnij na naszą stację i wynajmij kampera dopasowanego do swoich potrzeb!

Wynajem ma być prosty. Dlatego u nas klienci płacą tylko umówioną stawkę za wynajem oraz kaucję na wypadek uszkodzeń. Cała reszta tj. opłaty serwisowe, dodatkowe wyposażenie w postaci m.in. akcesoriów kuchennych, mebli wypoczynkowych, butli gazowych jest po naszej stronie. Nie ma żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów.

Nasi klienci powinni bezpiecznie spędzać swój wolny czas. Dlatego zagwarantowaliśmy im najlepszy na rynku pakiet ubezpieczeń Assistance+, zainstalowaliśmy dodatkowe urządzenia pokładowe (m.in. kamera cofania, autoalarm, duo control gas adapter) oraz w razie potrzeby pozostajemy w stałym kontakcie.

Nie ma nic bardziej przyjemnego jak komfortowa podróż. Dlatego dla naszych klientów wybraliśmy wysokiej klasy pojazdy kempingowe renomowanej marki Dethleffs. Dodatkowo doposażyliśmy je wszelkimi udogodnieniami jak m.in. nawigacja, panel solarny, TV, markiza i bagażnik na 4 rowery czy opony zimowe (w okresie zimowym).

Naszym celem jest przygotowanie „domów na kołach” w taki sposób, jakbyśmy to my wybierali się w podróż. Informujemy o wszystkim co związane z naszymi kamperami, przeprowadzamy pełną prezentację i odpowiednią instrukcję użytkowania. W razie potrzeby wspieramy również naszych klientów w czasie podróży. Nie stresujemy klientów limitem kilometrów, ani nie ograniczamy ich w obszarze podróżowania (w ramach UE i Schengen).

Skontaktuj się z nami:
biuro@kamperstacja.pl
+48 601 432 181