KamperStacja to najnowsza wypożyczalnia kamperów w okolicach Warszawy. Komfortowe, w pełni wyposażone na każdą porę roku, nowiutkie kampery czekają byś wyruszył w niezapomnianą podróż. Wpadnij na naszą stację i wynajmij kampera dopasowanego do swoich potrzeb! 

Wszystko w cenie wynajmu

Wynajem ma być prosty. Dlatego u nas klienci płacą tylko umówioną stawkę za wynajem oraz kaucję na wypadek uszkodzeń. Cała reszta tj. opłaty serwisowe, dodatkowe wyposażenie w postaci m.in. akcesoriów kuchennych, mebli wypoczynkowych, butli gazowych jest po naszej stronie. Nie ma żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów.

Bezpieczeństwo

Nasi klienci powinni bezpiecznie spędzać swój wolny czas. Dlatego zagwarantowaliśmy im najlepszy na rynku pakiet ubezpieczeń Assistance+, zainstalowaliśmy dodatkowe urządzenia pokładowe (m.in. kamera cofania, autoalarm, duo control gas adapter) oraz w razie potrzeby pozostajemy w stałym kontakcie.

Komfort podróżowania

Nie ma nic bardziej przyjemnego jak komfortowa podróż. Dlatego dla naszych klientów wybraliśmy wysokiej klasy pojazdy kempingowe renomowanej marki Dethleffs ze sprawnymi silnikami Citroena o mocy 160KM i doposażyliśmy je wszelkimi udogodnieniami jak m.in. nawigacja, panel solarny, TV, markiza i bagażnik na 4 rowery czy opony zimowe (w okresie zimowym).

Szczera komunikacja

Naszym celem jest przygotowanie „domów na kołach” w taki sposób, jakbyśmy to my wybierali się w podróż. Informujemy o wszystkim co związane z naszymi kamperami, przeprowadzamy pełną prezentację i odpowiednią instrukcję użytkowania, a w czasie podróży wspieramy naszych klientów w razie potrzeby. Nie stresujemy klientów limitem kilometrów, ani nie ograniczamy ich w obszarze podróżowania (w ramach UE i Schengen).

KamperStacja, tu zaczyna się Twoja podróż

Skontaktuj się z nami:
biuro@kamperstacja.pl
+48 601 432 181