Carthago Premium DNA

Home 9 Kampery 9 Carthago 9 Dlaczego wybrać Carthago Premium DNA?

Dlaczego wybrać Carthago?

Czysta przyjemność z podróży

Innowacyjne pomysły. Dbałość o szczegóły. Ekstrawaganckie rozwiązania. Konsekwentny rozwój. Perfekcyjna kombinacja nowoczesnych i lekkich materiałów konstrukcyjnych. Inteligentna obróbka. Pionierski duch. Wszystkie te elementy są głęboko zakorzenione w Carthago Premium DNA i składają się na unikalną koncepcję kamperów Carthago. Z dumą prezentujemy te szczytowe osiągnięcia, którą są nie tylko zachętą, ale jednocześnie zobowiązaniem. Nasze Carthago Premium DNA jest obietnicą wartości dla każdego klienta Carthago i reprezentuje cechy charakterystyczne dla wszystkich naszych kamperów.

Na każdym etapie produkcji i w każdym detalu widać 40 letnie doświadczenie firmy Carthago, które przekłada się na kampery klasy premium najwyższej jakości. W Carthago tylko to co najlepsze jest uważane za wystarczające dla twojej wygody i bezpieczeństwa! Wykorzystywane materiały, technologie konstrukcyjne oraz wymagania związane z wagą i stabilnością są bardzo podobne do technologii lotniczych. Dzięki temu Carthago oferuje najwyższy stopień trwałości i utrzymania wartości, bezpieczeństwa, ochrony oraz komfortu. W ten sposób każdy kamper Carthago staje się czymś wyjątkowym, będąc synonimem ekskluzywności i jakości. Lub, krótko mówiąc, staje się pełnym reprezentantem tego czym powinien być kamper.

Carthago Premium DNA – co kryje się za tym hasłem?

DNA premium Carthago jest obietnicą wartości dla naszych klientów, można je znaleźć w każdym naszym kamperze i jest jednocześnie motywacją i zobowiązaniem. Charakteryzuje go nadwozie Carthago, największy system schowków w swojej klasie, przemyślana technologia ogrzewania i klimatyzacji, największe rezerwy ładowności, nasza koncepcja bezpieczeństwa jazdy i widoczności oraz osobowość Carthago. Jesteśmy po prostu wyjątkowi: nasze materiały, nasza technologia połączeń oraz wymagania dotyczące masy i stabilności są nawet podobne do wymagań technologii lotniczej. Całkiem słusznie, co szósty zintegrowany kamper zarejestrowany w Europie w klasie cenowej powyżej 85 000 euro to Carthago. Ponieważ Carthago jest po prostu nie do pomylenia!

Dowiedz się więcej o cechach Carthago

Nie tylko zewnętrzne cechy DNA premium Carthago przyciągają wzrok, ale również wartości wewnętrzne są niezrównane. W naszych luksusowych kamperach forma i funkcja zawsze łączą się w idealnej symbiozie. W końcu charyzma nie pochodzi tylko z wartości zewnętrznych. Poznasz przykładowe cechy naszej rodziny kamperów, gdy tylko zamieszkasz z Carthago. Zauważysz to bezpośrednio podczas załadunku dzięki naszemu pomysłowemu systemowi przechowywania. Zaawansowana technologia klimatyzacji naszych luksusowych kamperów również nie ma sobie równych i zapewnia, że ​​poczujesz się całkowicie swobodnie zarówno w upalne, jak i zimne dni. Ale widać też wewnętrzne walory naszej stabilnej i sztywnej na skręcanie konstrukcji nadwozia. Nasze przyczepy stacjonarne do 3,5 tony lub liniowce do 7,5 tony oferują równie wysokie standardy bezpieczeństwa jazdy i obiecują beztroską podróż na dłuższą metę. Jakość, którą możesz poczuć – podróż po podróży, rok po roku.

Konstrukcja nadwozia

Najwyższa technologia nawiązująca do konstrukcji lotniczej

Korpus kamperów Carthago wykorzystuje zaawansowaną technologię oraz charakteryzuje się mocnymi, trwałymi łączeniami. Dzięki wzmocnionym belkom nośnym oraz specjalnej technice łączenia nadwozie zapewnia maksymalną stabilność i najwyższy poziom bezpieczeństwa. W razie wypadku belka nośna łącząca podłogę ze ścianami bocznymi działa jako ochrona przed uderzeniem boczny. Dzięki zapożyczeniom z konstrukcji lotniczych nadwozie jest nie tylko bardzo stabilne, ale także lekkie i odporne na skręcanie.

Łączenie dachu i ściany

Zaokrąglone połączenie dachowe jest nie tylko niepowtarzalnym elementem stylu, ale wzmacnia także sztywność nadwozia oraz zmniejsza podatność na wiatr boczny.

Ściany boczne

Aluminium wewnątrz ściany jest gwarantem efektywnego magazynowania ciepła. Dzięki temu równomiernie promieniowanie cieplne działa jak ogrzewanie ścienne.

Obniżenie garażu

Głębokie opuszczenie garażu zapewnia maksymalną ładowność i wyjątkową łatwość załadunku. Stabilne połączenie ściany z podłogą umożliwia nośność do 450 kg.

Podłoga

Górna i dolna część płyty podłogowej jest wykonana z GFK, z dodatkową izolacją z pianki RTM. Dolna płyta jest odporna na wilgość i gnicie.

Konstrukcja dachu

Zewnętrza część z materiału GFK jest odporna na grad, a wewnętrzna z aluminium chroni przed wyładowaniami oraz pomaga w magazynowaniu ciepła.

Połączenie podłogi ze ścianą

Podłoga i ściana są łączone z obu stron i podobnie jak w konstrukcji samolotów klejone na całej długości, co oferuje ochronę w razie uderzenia bocznego.

Podwójna podłoga

Jeszcze więcej miejsca!

Miejsca do przechowywania w kamperze nigdy za mało, dlatego Carthago przywiązuje dużą wagę do dostępnej przestrzeni bagażowej. Samochody kempingowe Carthago oferuja mnóstwo miejsca na wszystkie bagaże dzięki wyjątkowej podwójnej podłodze. W centralnym schowku znajduje się przestrzeń wystarczająco duża na narty i meble. Liczne klapy umożliwiają wygodny załadunek od zewnątrz, a dodatkowe klapy w salonie i kuchni zapewniają łatwy dostęp od wewnątrz. Podwójna podłoga służy także jako przestrzeń utrzymująca ciepło, dzięki czemu twoje bagaże są chronione przed mrozem.