Carthago

Home 9 Kampery 9 Carthago

Co znajdziesz na tej stronie?

Poniżej znajdziesz listę aktualnie produkowanych kamperów Carthago. Kliknij na zdjęcie lub przycisk przy danym modelu, aby przenieść się do poświęconej mu podstrony. Znajdziesz tam jego zdjęcia, pełną specyfikację, a także warianty układów wnętrz. Jeśli chcesz zobaczyć aktualnie sprzedawane przez nas modele przejdź do strony Nowe i używane kampery na sprzedaż.

Autoryzowany dealer marki

Logotyp Carthago producenta kamperów

 

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Carthago w Polsce. Oferujemy nowe kampery Carthago na sprzedaż, pełny serwis gwarancyjny, oryginalne części zamienne, a także doposażenie w akcesoria kempingowe. Jeśli nie znajdziesz tu tego czego szukasz nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić, aby przedstawić nam swoje indywidualne potrzeby.

Carthago c-tourer T Lightweight/Comfort

półintegra

Kampery Carthago C-Tourer T, zdjęcie poglądowe

C-Tourer jest wyrafinowanym i wszechstronnym modelem, cieszącym się idealnym stosunkiem fachowego warsztatu Carthago do atrakcyjnej ceny. To bezsprzecznie idealna sposobność, by poznać kampery Carthago i unikatowa zachęta wejścia do świata modeli premium. 

Carthago chic c-line T

półintegra

Kampery Carthago Chic C-Line T, zdjęcie poglądowe

Nowa generacja chic c-line zaskakuje praktycznym wnętrzem i ekstrawagancją, prezentując najwyższą jakość jeśli chodzi o ładowność, komfort jazdy i życia, a także nowoczesny design. A wszystko to zamknięte w rozsądnych wymiarach, nie przekraczając przy tym 3,5 tony.

Carthago c-compactline Super-Lightweight

integra

Kampery Carthago C-Compactline, zdjęcie poglądowe

Niewątpliwie najbardziej kompaktowy pojazd w kolekcji i najlżejszy reprezentant samochodów zintegrowanych w klasie premium. Wynika to z dostępności w wymiarach poniżej 7m długości oraz wyszczupleniu do 2.12m szerokości, zapewniając tym samym najwyższy komfort jazdy.

Carthago c-tourer Lightweight/Comfort

integra

Kampery Carthago C-Tourer I, zdjęcie poglądowe

Sportowy, niepowtarzalny i przytulny c-tourer oferuje kompromis między lekkością pojazdu i komfortowym wnętrzem. Występuje on na lekkim i sprawdzonym podwoziu Fiat Ducato lub Mercedes Benz Sprinter zapewniającym maksymalną wygodę i najnowsze systemy.

Carthago chic c-line

integra

Kampery Carthago Chic C-Line I, zdjęcie poglądowe

Jak wszystkie kampery Carthago, chic c-line łączy w swojej zabudowie elegancję, komfort i praktyczne rozwiązania. Mnogość modeli oferuje dwa rodzaje podwozia oraz liczne układy, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Carthago chic e-line

integra

Kampery Carthago Chic E-Line, zdjęcie poglądowe

Prawdziwy klejnot w koronie Carthago – więcej komfortu, więcej samowystarczalności, więcej niezależności. Objawia się to w nietuzinkowym designie, wysokości wnętrza aż 2.11m i zaskakującą elegancją. Właśnie dlatego jest jednym z najwygodniejszych kamperów.

Carthago chic s-plus

integra

Kampery Carthago Chic S-Plus, zdjęcie poglądowe

Wizualnie i technicznie identyczny jak e-line, ale posiadający podwozie Iveco Daily i parę szczegółów spełniających specjalne wymagania użytkowników. Wśród nich są m.in. podwójne koła tylnej osi, masa holownicza do 3.5t oraz dodatkowe bezpieczeństwo w kabinie kierowcy.

Carthago liner-for-two

integra

Kampery Carthago Liner-For-Two, zdjęcie poglądowe

Liner-for-two oferuje najwyższy poziom wygody i ergonomii. Godne uwagi są elektrycznie opuszczane łóżka pojedyncze zmieniające kabinę w przytulną sypialnię, szeroka kuchnia i wisienka na torcie – ekskluzywna kanapa w tylnej części pojazdu.

Przydatne linki

Zobacz dostępne kampery

Przejdź na nasz profil otomoto

Wejdź na stronę producenta