Przedsionki do przyczepy kempingowej

Strona główna 9 Przedsionki kempingowe 9 Przedsionki do przyczepy kempingowej

Co znajdziesz na tej stronie?

Poniżej znajdziesz listę aktualnie oferowanych przez nas przedsionków kempingowych różnych marek. Kliknij na zdjęcie lub przycisk przy danym modelu aby przenieść się do poświęconej mu podstrony. Znajdziesz tam zdjęcia, pełną specyfikację i dostępne wyposażenie dodatkowe. Jeśli chcesz zobaczyć aktualnie sprzedawane przez nas modele przejdź do strony Nowe i używane przedsionki kempingowe.

Logo firmy Inaca, producenta przedsionków

Przedsionki marki Inaca do przyczep kempingowych

Przedsionek Inaca Sintra 250 do przyczepy kempingowej

Sintra

Najbardziej przystępny przedsionek kempingowy w całej ofercie marki Inaca – najprostszy i najtańszy, ale oczywiście posiadający wszystko czego potrzeba, by zaznać beztroskiego wypoczynku.

Przedsionek Inaca Sintra 250 do przyczepy kempingowej

Galileo

Przedsionek kempingowy Galileo to jeden z najbardziej nieszablonowych modeli – posiada intensywną, niebieską kolorystykę oraz opcję nietypowej głębokości 270 cm. Posiada także nieco wyższy standard niż Sintra, choćby rolety w oknach.

Przedsionek Inaca Fusion 300 do przyczepy kempingowej

Fusion

Fusion to przedsionek kempingowy bardzo podobny do modelu Galileo jeśli chodzi o standard, ale prezentujący szersze spektrum rozmiarów, popularniejszą kolorystykę w odcieniach szarości oraz głębokość do 300 cm.

Przedsionek Inaca Sands 250

Sands

Sands to jeden z najwyższych modeli marki Inaca, wyprodukowany z akrylowej tkaniny o wysokiej jakości. Ten estetyczny i oddychający przedsionek kempingowy świetnie radzi sobie z wilgocią, co czyni go idealnym wyborem na wakacje w ciepłych krajach.

Przedsionek Inaca Fjord 300 do przyczepy kempingowej

Fjord

Fjord to jeden z najwyższych modeli marki Inaca, wyprodukowany z akrylowej tkaniny o wysokiej jakości. Ten estetyczny i oddychający przedsionek kempingowy świetnie radzi sobie z wilgocią, co czyni go idealnym wyborem na wakacje w ciepłych krajach.

Stela

Przedsionek do przyczepy kempingowej, będący modelem flagowym marki Inaca, który od lat cieszy się zadowoleniem klientów. Nowoczesny design, najlepsze materiały oraz przemyślane rozwiązania zaspokoją najbardziej wymagających podróżników.