KAMPERY SUNLIGHT

Strona główna 9 Kampery 9 Sunlight

Półintegra

Idealny model dla tych, którzy lubią sportową jazdę i przystępną cenę. Niska rama gwarantuje dobrą przyczepność, a mocny silnik dynamiką jazdy. Ciesz się swoimi podróżami dokładnie tak jak chcesz i kiedy tylko chcesz!

Alkowa

Te perfekcyjnie zaprojektowane i imponujące pojazdy kempingowe zapewniają dużo przestrzeni – zarówno życiowej, jak i bagażowej. Dodatkowe łóżko w alkowie czyni samochód prawdziwie rodzinnym modelem z 6 miejscami do spania. Razem raźniej!

VANS

półintegra

Najnowocześniejszy sprzęt, zaskakujące udogodnienia i domowa atmosfera – nowy VANS jest praktyczny, łatwy w obsłudze i niezwykle wygodny. Specjalnie zaprojektowany dla wszystkich pragnących dużej przestrzeni bagażowej oraz kompaktowych wymiarów pojazdu.

Integra

Połączenie kabiny z przestrzenią mieszkalną oferuje jasne i przestronne wnętrze – pomimo obszernej konstrukcji samochód pozostaje zwinny i prosty w manewrowaniu. Z racji rozwiązań w pokoju dziennym i sypialni integra jest najbardziej komfortowym wyborem na każdą podróż.

Cliff

camper van

Cliff to perfekcyjny towarzysz każdej podróży – solidny, komfortowy i wszechstronny. Jego kompaktowe wymiary gwarantują swobodę jazdy na bezdrożach i w warunkach miejskich. Wyrusz w podróż z nieskończonymi pokładami wolności!