Sunlight

Home 9 Kampery 9 Sunlight

Co znajdziesz na tej stronie?

Poniżej znajdziesz listę aktualnie produkowanych kamperów Sunlight. Kliknij na zdjęcie lub przycisk przy danym modelu, aby przenieść się do poświęconej mu podstrony. Znajdziesz tam jego zdjęcia, pełną specyfikację, a także warianty układów wnętrz. Jeśli chcesz zobaczyć aktualnie sprzedawane przez nas modele przejdź do strony Nowe i używane kampery na sprzedaż.

Autoryzowany dealer marki

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Sunlight w Polsce. Oferujemy nowe kampery Benimar na sprzedaż, pełny serwis gwarancyjny, oryginalne części zamienne, a także doposażenie w akcesoria kempingowe. Jeśli nie znajdziesz tu tego czego szukasz nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić, aby przedstawić nam swoje indywidualne potrzeby.

Sunlight T

półintegra

Idealny model dla tych, którzy lubią sportową jazdę i przystępną cenę. Niska rama gwarantuje dobrą przyczepność, a mocny silnik dynamiką jazdy. Ciesz się swoimi podróżami dokładnie tak jak chcesz i kiedy tylko chcesz!

Sunlight A

alkowa

Te perfekcyjnie zaprojektowane i imponujące pojazdy kempingowe zapewniają dużo przestrzeni – zarówno życiowej, jak i bagażowej. Dodatkowe łóżko w alkowie czyni samochód prawdziwie rodzinnym modelem z 6 miejscami do spania. Razem raźniej!

Sunlight VANS

półintegra

Najnowocześniejszy sprzęt, zaskakujące udogodnienia i domowa atmosfera – nowy VANS jest praktyczny, łatwy w obsłudze i niezwykle wygodny. Specjalnie zaprojektowany dla wszystkich pragnących dużej przestrzeni bagażowej oraz kompaktowych wymiarów pojazdu.

Sunlight I

integra

Połączenie kabiny z przestrzenią mieszkalną oferuje jasne i przestronne wnętrze – pomimo obszernej konstrukcji samochód pozostaje zwinny i prosty w manewrowaniu. Z racji rozwiązań w pokoju dziennym i sypialni integra jest najbardziej komfortowym wyborem na każdą podróż.

Sunlight Cliff

kamper van

Cliff to perfekcyjny towarzysz każdej podróży – solidny, komfortowy i wszechstronny. Jego kompaktowe wymiary gwarantują swobodę jazdy na bezdrożach i w warunkach miejskich. Wyrusz w podróż z nieskończonymi pokładami wolności!

Przydatne linki

Zobacz dostępne kampery

Przejdź na nasz profil otomoto

Wejdź na stronę producenta