Elektryka i akcesoria techniczne

Strona główna 9 Strona główna 9 Akcesoria Kempingowe 9 Elektryka i akcesoria techniczne
Akcesoria niżej przedstawione reprezentują kategorie produktów jakie oferujemy. Jeśli są Państwo zainteresowani konkretnymi informacjami i ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, przez formularz na dole strony lub do naszej siedziby w Ożarowie Mazowieckim. Nasz pracownik przedstawi Państwu pełną gamę dostępnych u nas produktów i pomoże dobrać takie, aby spełniały Państwa oczekiwania. W naszym serwisie montujemy wszystkie dostępne akcesoria.

Akumulatory

W naszej ofercie posiadamy akumulatory AGM i LiFePo4 do przyczep i kamperów producentów takich jak Exide, Enerblock, Varta i Cartechnic.

Przedsionek Inaca Fjord 300 do przyczepy kempingowej

Fotowoltaika

Znajdą u nas Państwo panele fotowoltaiczne flexi oraz ramowe producenta Victron Energy. Jest możliwość montażu kilku paneli, w zależności od dostępnej powierzchni dachowej. W naszym serwisie oferujemy usługę montażu paneli.

Pokrowce i osłony

W naszej ofercie posiadamy pokrowce na kampery i koła, osłony termiczne oraz przeciwwiatrowe. Pokrowce na koła oraz osłony przeciwwiatrowe są niezwykle przydatne, gdy posiadają Państwo przedsionek. Pokrowiec na kampera chroni go przed czynnikami atmosferycznymi oraz kurzem.

Przetwornice

W naszej ofercie posiadamy przetwornice polskiego producenta AZO Digital. W naszym serwisieoferujemy usługę montażu, jest możliwość również wyprowadzenia nowych gniazdek.

Przedsionek Inaca Sintra 250 do przyczepy kempingowej

Remifronty i moskitiery

W naszej ofercie posiadamy REMIfronty, czyli żaluzje na szyby szoferki zapewniają prywatność podczas wypoczynku i chronią przed słońcem. W naszym serwisie oferujemy montaż REMIfrontów oraz moskitier.

Podłogi i podesty

W naszej ofercie posiadamy stopnie ułatwiające wejście do kampera lub przyczepy, a także podłogi do przedsionków, które ułatwiają utrzymanie czystości.